سایت دانلود ویدیوهای آموزشی ,فایلهای pdf , فایل پاورپوینت,کتاب صوتی و متنی
مرجع دانلود کتاب جزوه ویدیوهای آموزشی و درسی کمیاب اطلس دانلود با متوسط 150 دانلود  در روز

اطلاعیه فروشگاه

توجه : هنگام خرید روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا زمان دریافت کدپیگیری سفارش ادامه دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید و یا بانک عامل را تغییر دهید توجه : هنگام خرید روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا زمان دریافت کدپیگیری سفارش ادامه دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید و یا بانک عامل را تغییر دهید. درصورتی که با پیام محصول مورد نظر یافت نشد روبرو شدید ، بر روی اسلاید متحرک بالای صفحه کلیک کنید.

تحقیق استاندارد كدگذاري و انتقال متاديتا -رشته کامپیوتر

تحقیق استاندارد كدگذاري و انتقال متاديتا -رشته کامپیوتر

تحقیق استاندارد كدگذاري و انتقال متاديتا -رشته کامپیوتر-16 صفحهword

ايجاد و نگهداري كتابخانه‌اي متشكل از اشياي ديجيتال، مستلزم توليد و نگهداري متاديتاي مربوط به اين اشياء است. متاديتاي لازم براي مديريت موفقيت آميز اشياي ديجيتال، نه تنها با متاديتاي مورد استفاده براي مديريت مجموعه‌هاي چاپي و منابع فيزيكي ديگر متفاوت است بلكه بسيار گسترده تر و مفصل تر از آن نيز هست. به طور مثال، چنانچه در كتابخانه‌اي سنتي كه به طور معمول با متاديتاي توصيفي سر و كار دارد، توليد متاديتاي ساختاري مربوط به چگونگي تنظيم مطالب كتاب  ناديده گرفته شود، نه تنها كتاب مزبور تبديل به صفحاتي نامربوط و از هم پاشيده نمي‌شود، بلكه حتي اگر كتابخانه به نوع چاپ آن (مثلا چاپ سنگي) اشاره اي نكند هم پژوهشگران مي‌توانند با  ديدن يا لمس كتاب به ارزش آن پي ببرند. اما اين مطلب دربارة نسخة ديجيتال همين كتاب صادق نخواهد بود. اگر متاديتاي ساختاري موجود نباشد، تصوير صفحات كتاب يا فايل هاي متني حاوي نسخة ديجيتال به كار نمي آيد و اگر متاديتاي فني دربارة روند و چگونگي ديجيتال‌سازي آن موجود نباشد، پژوهشگران نمي توانند از ميزان صحت و مطابقت نسخه ديجيتال با اصل آن اطمينان حاصل كنند. بنابراين مديريت مجموعه‌هاي ديجيتال ايجاب مي كند كه كتابخانه به متاديتاي فني مناسب دسترسي داشته باشد تا بتواند هرچند وقت يكبار داده‌هاي ديجيتال خود را بازسازي و منتقل كند و دوام و قوام منابع ارزشمند خود را تضمين نمايد.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,200 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
METSOverview_per_1758489_8122.zip21k

مجموعه 111 طرح توجیهی

مجموعه 111 طرح توجیهی مجموعه 111 طرح توجیهی (شامل 111 فایل pdf-تعداد صفحات هر فایل: بین15 تا 20) محتویات این مجموعه ارزشمند شامل : صنایع تولیدی ، صنایع دستی ، تولیدات کشاورزی و دامی ،صنایع بازیافت ، بسته بندی و پخش مواد غذایی ، صنایع پزشکی و درمانی ، تولیدات خانگی ، طرحهای زودبازده با میزان سرمایه های مختلف از یک تا 100 میلیون تومان می باشد. این مجموعه که از میان صدها طرح گوناگون، کارشناسی و برگزیده شده است ، بر ر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان
محبوبترین محصولات